TRENINGI

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Esencji Zdrowia.

Trening personalny

Trening osobisty to najskuteczniejsza forma treningu. Osobisty trener zadba o dopasowanie zajęć do obecnego stanu psychicznego i fizycznego klienta, nie wymagając żadnej wiedzy na temat ćwiczeń. Trening osobisty może łączyć w sobie wszystkie formy aktywności fizycznej, nasi trenerzy to: instruktorzy rekreacji ruchowej, sportu, tao yin, qi–gong, samoobrony, kulturystyki, fitness i również fizjoterapeuci, naturoterapeuci i dietetycy. Dzięki czemu potrafią zadbać nie tylko o godzinny trening naszego klienta, ale również o ułożenie mu programu zdrowego sposobu życia i realizacji swoich planów. Pomagamy naszym klientom redukować tkankę tłuszczową, ujędrniać i modelować ciało, kształtować sylwetkę, wykonywać prawidłowo ćwiczenia korekcyjne, organizujemy trening dla seniorów i juniorów, zajęcia w parach, również ćwiczenia w terenie i obozy treningowe w tatrach i najważniejsza rzecz, robimy to bez stresu, w przyjaznym miejscu i atmosferze. Jeżeli nasi klienci włożą tyle serca w trening, ile my w pracę z nimi – osiągną wszystko.

Medytacja Qi

To praktyka, w której kładziemy nacisk na naukę wyciszenia i skupienia umysłu, oraz relaks organów wewnętrznych i innych części ciała. Ta faza jest dopełniona Wewnętrznym Uśmiechem, Sześcioma Leczącymi Dźwiękami i Orbitą Mikrokosmiczną, dzięki którym klient, uczy się odczuwania energii Qi, generowania jej i zbierania w danym centrum Tan Tien, kierowania jej w różne miejsca w celach leczniczych i wzmacniających, a także zachowania jej do przyszłego życia. Gdy klient opanuje reguły medytacji z Qi, może uczyć się stosowania jej w życiu codziennym i żyć w zgodzie z naturą. Energia Qi w ruchu, w harmonii, bez konfliktu, we współdziałaniu, w jedności komplementarnej i organicznej – daje nam zdrowie i szczęście. Podstawa medytacji to: „Jestem tu i teraz„. Dzięki medytacji przeżywanie chwili obecnej ucisza mentalne turbulencje, które uniemożliwiają zadowoleni. Radość płynie z twego wnętrza i jest niezależna od osiągnięć i zdobyczy ze świata zewnętrznego. „Skąd wiemy, jak powstało wszystko, co stworzone? Patrzę w głąb siebie i widzę”.

Tao Yin - Qi Gong

Tao Yin, Dao Yin – powstało około 3000 lat temu i wykorzystywano je, by chronić się przed schorzeniami wywołanymi przez czynniki klimatyczne i środowiskowe. Istotą tych ćwiczeń jest gromadzenie, uzupełnianie, harmonizowanie i poruszanie energii Qi w organiźmie. Są to ćwiczenia oddechowe i gimnastyczne, które pomagają odzyskać i utrzymać zdrowie dla ludzi w każdym wieku. Nasze ciało staje się bardziej giętkie, mięśnie silniejsze, a kończyny i stawy bardziej ruchome, szybciej odzyskujemy energię, usuwamy toksyny, odczuwamy jasność umysłu, odprężenie i relaks. Mimo rozwoju współczesnej medycyny, nadal jest aktualne: „Ruchem, możemy zastąpić leczenie, ale żadnym leczeniem nie zastąpimy ruchu”. Ćwiczenia Tao Yin i Qi Gong to medytacja w ruchu. Więcej informacji na: www.taoyin.pl.

jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.